Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Fatra je podle mých zkušeností lepší fólie, než většina dražších z Hornbachu a OBI, to je jisté.  Sám bych ji ale nesvařoval. Ke mě přijeli dva neuvěřitelně rychlý "roboti" a než jsem se rozkoukal, tak 100m2 velmi členitého ztraceného bednění a betonu bylo pokryto luxusní folií.  Její největší výhoda je, že je zelená!!! Když máte čistou vodu, pěkně probarvené ryby a temně rudé lekníny je to nádherný pohled. A to koupání!!! Nevýhoda je, že když mám jezírko opravdu čisté, tak na dně čtu nápisy Fatra, Fatra, Fatra. Mám vnitřní fitraci 400l a každý rok na jaře vše čistím vapkou úplně dočista. Pak naleju 35 kubíků Poděbradky (ano, skutečně Poděbradky i s H2S) a začínám znovu a znovu od začátku.  PH neklesá pod 8,2 a po 5 letech je zelená fólie skoro přebarvená vrstvou sanitru na bílo (škoda).  Jak dopadne letní koupací sezóna nikdy napřed nevím, ale většinou jsem na tom mnohem lépe než soused s bazénem. Ten napouští Poděbradku taky, koupe se v Savu (smrdí to tak) a zelenou vodu má i se škraloupem a fitrace mu nepomáhá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika