Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rostlinky jsem měla částečně od kamarádek, částečně z eshopu "puskvorec". Jezírko mam malé (cca 600 l), ale rostlin tam mám dost a tak mám vodu i bez chemie a filtrů čistou. Přímo ve vodě mi plavou řezany (pěkně bíle kvetou), růžkatec a v ponořené nádobě je zevar (zajímavě kvete). V zóně břehu v oblázcích jsou nějaké ostřice, skřípina, máta vodní, pryskyřník plamének, prustka. Kolem jezírka ve vlhké zóně je můj oblíbený dlouhokvetoucí kyprej a zajímavá vrbina sehnutá, tužebník, vlhkomilné kosatce, rdesno a vrbina penízková, která má tendenci přelézat až do jezírka, takže ji průběžně otrhávám. Byly tam i blatouch, pomněnka bahenní a japonské petrklíče, ale ty se časem vytratily. Jinak se tam také líbí modrokvětému badilu, který se tam pěkně množí a japonskému javoru, který tam má vlhký vzduch.             Lída

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika