Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

nevim jestli to je na nove vlaknosmileyna jezirku to asi zlikviduje veskere bakterie pac mi voda poradne zezelenala, sice se ma vypinat lampa ale jak behem tri dnu sla kvalita vody dolu tak to jen vypnutou lampou asi nebude, po preleceni jsem tejden pockal a hnal vodu pres aktivni uhli a pote doplnil bakterie a voda se zacina vracet do myho normalu, bohuzel jsem o jednoho kapra prisel, tipuju to asi na jarni viremii pac byl nafouklej a supiny mel jak jezek, musel jsem ho odlovit a dat mu za usi protoze uz mlel s posledniho, ja hlavne uz k tomu budu pristupovat trosku jinak, ted nekolik let jsem nemel problem tak jsem to nijak neresil ale ted zacnu vic casu venovat prevenci atd a pak taky mit doma pripraveny naky ty leciva abych mohl popripade vcas zareagovat, ted jsem nic nemel a v mym okoli se zadna prodejna nevyskytuje nebo o ni nevim a trvalo nakych pet dnu nez se zaclo s lecbou a jelikoz ty nejvetsi maj uz pomalu devadesat cisel, jen odhadsmileytak bych o ne opravdu nerad prisel, asi nejlepsi by bylo ryby odlovit vcas a lecit je bokem ale to si nedovedu predstavit jak je odchytit, musel bych poridit nakou sit nebo tak nejak no, do podberaku nemam sanci

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika