Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

prestalo svitit slunicko a sloupec vody je bez plovoucich ras a jinyho bordelu a s cistenim jsem najednou na ctrnacti dnech, jo kdyby to tak bylo i v tech vedrechsmileyjinak mi odesel kompresor hailea a to ani ne po pul roce, moje kravina ze nemuzu najit zarucak, snad ho jeste dohledam, jinak priste radsi prihodim dva tisice a koupim zas secoh, mam jeden co mi jede uz treti sezonu a zatim naprosto bez problemu, neni poznat ani ztrata vykonu, membrany zatim drzej a jen u nej za sezonu vycistim dvakrat filtrik, jinak letosni sezona dopadla nad ocekavani dobre, uvidime co bude pristi rok, snad to dopadne stejne jako letossmileyjinak vam preji zimu beze ztrat a jezirkareni zdarsmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika