Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Co se týče použití HTéčka, nezaznamenal jsem žádný problém. A to jsem přes patnáct metrů včetně několika kolen musel vést jen zahráblé v kačírku v jezírku. I tak se nic nerozpojilo. Natož zahrabané v zemi. Jediné místo, kde se potrubí mělo snahu rozpojit a kde jsem ho musel zajistit byl přechod ze 75 na 40 mm. Nechtěl jsem totiž dělat hned nové vstupy do vortexu, takže jsem to těsně před ním zpřechodoval na původní rozměr. 

Ohledně přestavby jezírka na bazén - k tomu by asi bylo vhodné spíš nové téma do zahradních bazénů. Tady se schází hlavně stavitelé a vylepšovatelé jezírek.
Zatím nemám hotové okolí bazénu, takže to není ještě veřejně prezentovatelné. Snad pozdjěji se o zkušenosti veřejně podělím. Hodně jsem dělal svépomocí. Zatím možná přes SZ.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika