Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dovoluji si připojit mnou kdysi přečtené, teď pro Vás nalezené, ovšem neměla jsem možnost tuto radu vyzkoušet. Je to tedy na Vás...
Cituji tedy z knihy „To nejlepší z receptáře“ od P. Podlahy, str. 150:
„Na řasy v bazénu I“
Četl jsem, že britští výzkumníci dosáhli výborných výsledků, ač se to může zdát někomu divné, pomocí slámy, nejlépe prý ječmenné, která se vhodí do bazénu či bazénku. Sláma prý ve vodě vylučuje látku, která hubí řasy. Přitom nemá škodit vyšším rostlinám ani rybám. Podle uvedených informací by mělo stačit vhodit do vody na 1 m² asi 10 g slámy. Doporučil bych však toto množství zvětšit, dejme tomu pětkrát, a vyzkoušet.
Ing. Miroslav Čurda, Ústí nad Labem
„Na řasy v bazénu II“
Čtenář, který nechtěl být jmenován, nám k tomuto „anglickému receptu“ stručně napsal: „Já jsem vhodil na dno bazénu menší klubko nepotřebného měděného drátu – a měl jsem taky od řas pokoj.“
Dejte vědět, jestli to má efekt. S přáním příjemného večera...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika