Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, jestli jsem v rychlosti pochopil princip této bubnové filtrace. Tak voda přitéká dovnitř bubnu v něm se usazuje bordel a buben se občas časově pootočí, aby nedošlo k zaschnutí nánosu. Jakmyle se buden zanese tak, že v něm začne stoupat hladina vody, tak se aktivuje mytí a trysky tlakem z horní části vytlačí bordel ze síta do horního odpadového "okapu". Čistá voda se bere prostě z vaničky pod bubnem.
Chápu to dobře?

A teď otázka. Je tento systém vhodný do uzavřeného systému? Tj, jaká je cca spotřeba vody, která odteče za den společně s bordelem?

Protože nemám trvalý přítok vody, tak jsem odkázán na uzavřený oběh vody. V tomto počasí mám vody dost, jímám jí z trativodu kolem plotu. Přes noc mám spolehlivě 200 litrový sud. Ale, když je dlouho bez deště, tak mi tento zdroj vody vyschne a musím jezdit s IBC barelem pro vodu do nedaleké studny.

V budoucnu bych chtěl jezírko cca 30-50m3 tak začínám zjišťovat informace ohledně filtrace.

Děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika