Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám koupací jezírko 40m3 15 roků. Dvakrát jsem ho předělával. Hodně jsem četl, přemýšlel a zkoušel. Letos UV lampy zůstaly ve sklepě. Voda není vidět. Ryby se jakoby vznášejí ve vzduchu. Musím si do vody sahnout, abych se přesvědčil, že tam voda je. Mám v něm ryby, lekníny a celá rodina ho používáme jako plnohodnotný bazén. Mám svoji navrženou a vyrobenou filtraci, používám nitrifikační bakterie ve velkém množství za 200,-Kč/kg a v krajním případě - přívalové deště - použiji stejnou sloučeninu jako je algo,... ale za setinu ceny. Je jisté a ověřené, že UV lampy ničí jakékoliv bakterie snáze, než řasy. Kdybych teď vyndal ze sklepa UVčka (mám 2x 32W), voda by na tom byla asi hůře. Svůj "vynález" si možná nechám patentovat. U filtrace je nejdůležitější velký průtok vody (já mám 18 000 litrů za hodínu) a dalších 10 faktorů. Mám velkou radost, že jsem to po letech dokázal. Náklady jsou cca 240 W/h, třikrát za rok 1kg bakterii za 200,- a za 100,- na celý rok Algo,...Jery    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika