Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Udělal jsem si jezírko cca 8m3 a jsem před jeho dokončením. Teď řeším (mimo jiné) filtraci. Při stavbě jsem počítal s tím, že koupím nějakou filtrační sadu s tlakovým filtrem, ale tady na fóru ji moc nedoporučujete.Spíše ji hodnotíte jako drahou a neúčinnou. Píšete ale o levnější a efektivnější, po domácku vyrobené filtraci. Popisujete více druhů filtrací a jelikož s jezírky teprve začínám a o filtracích nevím skoro nic, mám v tom zmatek. Nemám bohužel v okolí jezírka místo na čtyři 200l sudy a tak jsem chtěl poradit s výrobou něčeho menšího. Snad by se to všechno v menším vlezlo do jednoho sudu. Jeden 200l sud, bych snad ještě někam vmáčknul, ale to je tak maximum. Uvítal bych proto, nějaký konkrétní návod, nebo ještě lépe plánek na výrobu nějaké menší filtrace, která by byla vhodná pro mé jezírko. Raději budu filtraci každý měsíc čistit, než stavět nějaké monstrum. Děkuji za vaše příspěvky. Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika