Zakrytí bazénu v letních měsících



nmilos - (1) - 93.16 (?) 
16.11.2011 9:47, zobrazeno: 10407x

Také já jsem se snažil udělat nějaké zakrytí bazénu aby do něho v sezoně nepadaly nečistoty.Po několika nezdarech jsem se rozhodl pro koupení profesionálního výrobku.


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 148.190 (?), 7.7.2012 9:14

Dobrý den. Mohu se zeptat na zkušenosti s tímto zastřešením. Také o tom přemýšlíme, ale nemám žádné recenze od lidí co už to nějakou dobu mají...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 186.82 (?), 21.7.2013 19:20

Vyhozené peníze, po používání se ve druhém roce rozpadá látka, zipy se utrhnou a je konec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 177.130 (?), 17.8.2015 17:13

Nevím, jak Marimex, my jsme měli toto zastřešení od Mountfieldu, které vypadalo na první pohled docela prakticky a bytelně. Bohužel jsme ho mohli užívat tak 1,5 roku, pak se začalo rozpadat. Navíc se materiál nemá dost dobře rád se sluníčkem :D Ještě ani neskončila záruční doba, a už bylo téměř na odpis. Bohužel Mounfield je natolik sprostá firma, která se vám s nějakými reklamacemi vysměje, takže vyhozených 7000,- Kč. V sousedním městě měli na jedné zahradě také toto zastřešení a taktéž brzy v dezolátním stavu. Navíc je s tím dost složitá manipulace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.22 (?), 3.9.2015 14:49

Neviem načo sa trápiť so zastrešovaním. Ja už mám AZUro 5 rok, nikdy ani plachta, nečistoty pred kúpaním pozbieram a basta. naviac mi tam nešpatí nejaký krám. Voda ako kryštál a použivam len SAVO. Ani tablety, ani vločkovače ani nič iné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 80.125 (?), 24.2.2016 18:46

svätá pravda,  prikryvanie hladiny je naozaj zbytocnost...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika