Vysavač připojený na filtraci



Stránky: 1,  2   
host - 13.228 (?) 
4.5.2013 19:40, zobrazeno: 28009x

Když mám připojený vysavač na filtraci tak mi připadá že to vůbec nesaje.Samozřejmě jsem nejdříve zalil hadici vodou a pak připojil ke skimeru.Ale nějak mi to nejde.Můžete mi někdo poradit jak postupujete a jestli opravdu vysajete ze dna všechny nečistoty?děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 70.38 (?), 5.5.2013 22:24

Dělalo mě to také - poklička co se do ní nasadí hadice vysavače nebyla správně přicuclá ve skimeru a podsávala. Po menší úpravě té pokličky vysavač saje jako ďas :-) a vše ze dna dočista odsaje. Už to nasazení pokličky do skimeru (při běžící filtraci) musí být cítit, jak ji to přicucne. Filtraci mám Millenium 8m3/hod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.228 (?), 6.5.2013 22:23

A jak zaléváte hadici?nějakou nádobou do ní lejete vodu až po okraj a nebo   jak mi někdo radil v práci, dá hadici ke zpětné trysce a naplní ji vodou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.102 (?), 6.5.2013 23:49

Hadici potapim do vody postupne, takze se ihned plni vodou - nezalevam. Jen se plna trochu hur pripojuje pod hladinou k sani ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 78.36 (?), 7.5.2013 16:10

Hadici plním vratnou vodou z trysky - je to raz dva napněné a odvzdušněné, pak dlaní uzavřu hadici, přejdu ke skimeru a rychle napojím do víka sání :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 113.68 (?), 11.5.2013 19:15

Taky ten vysavač plním přes vratnou trysku, ale když jej potom nasadím na skimmer tak začne vysavač vysávat, ale slabě a jde hodně slyšet jak do filtrace jde vzduch. Když chci sundat ten talíř ze skimmru tak to nejde je to přicucly jako čuně a musím vynaložit hodně síly abych to sundal. Tak nechápu proč mi to tak dělá

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 35.71 (?), 14.5.2013 14:35

Pokud si myslíte, že to nikde nesaje jinde než přes vysavač, pak je pravděpodobně nějak poškozena membrána ve vysavači, prasklá, nebo něco podobného, já jsem ji už z podobného důvodu 2x měnil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 113.68 (?), 15.5.2013 20:05

Já nemám poloautomatický vysavač. Mám klasický manuální Star Vac od Marimexu. Jestli nebude problém v tom připojení, že mi vlastně hadice jde přes hranu bazénu do skimmeru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 35.71 (?), 16.5.2013 14:27

No tak to určitě bude, je třeba do do skymeru připojit přes ostré koleno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 113.68 (?), 20.5.2013 19:46

No, v návodu je psáno, že se má připojit buď přes to plastové koleno nebo právě přes tu hranu jak to mám já. Zkoušel jsem to přes to koleno, ale i když mám vodu v půlce skimmeru tak po připojení toho talíře do skimmeru bez te hadice tak mi zaplá fitrace nasala vzduch přes ten otvor toho talíře a byl konec. Tak jsem to začal dělat přes tu hranu. Musím to ještě vyzkoušet přes to koleno a naučit se to. Dělám to poprvé tak vychytávám mouchy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika