Nerezové schody



Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?)
24.6.2016 15:53

To, že jsou trubky do vrtule poznáte jednoduše.Položíte hlavní díl nesestaveného žebříku na rovnou plochu, třeba podlahu.Pokud leží celou plochou a neni některý konec ve vzduchu tak je to v pořádku.Pokud ne, musí se to srovnat,.Ale pokud nejste techniký typ, tak to raději zadejte někomu kdo na to má vybavení.Mohlo by dojít k poškrabání trubky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 123.86 (?), 22.6.2016 22:21

A co ty schudky?? Prý nejdou dotáhnout a vyklají se, jak upevnit, aby se vyklaly?? Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 23.6.2016 5:36

Tak ty dvě hlavní trubky byly do vrtule a musel jsem je dost pracně rovnat.Vlastní schůdky jsou o hodně pevnější než ty jejich, co jsem měl před tím" De Luxe nerez."Jinak jsem po zabetonování zjistil to samé.Tak jsem vyhodil utahovací klínek a nechal si vyrobit novej ze silonu.Nebo je možnost za něj na tu šikminu dát podložku, aby víc utahoval.Je to prostě Do-Do.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 123.86 (?), 23.6.2016 22:15

Utahovací klínek je tedy ten aretační špalek? A když jste si ho nechal vyrobit, můžete mi ho nechat taky udělat z toho silonu 2 ks? Samozřejmě Vám to zaplatím, nejsme technický typ :-). A jak poznam, že jsou trubky do vrtule a jak srovnám? Děkuji Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 24.6.2016 15:53

To, že jsou trubky do vrtule poznáte jednoduše.Položíte hlavní díl nesestaveného žebříku na rovnou plochu, třeba podlahu.Pokud leží celou plochou a neni některý konec ve vzduchu tak je to v pořádku.Pokud ne, musí se to srovnat,.Ale pokud nejste techniký typ, tak to raději zadejte někomu kdo na to má vybavení.Mohlo by dojít k poškrabání trubky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 79.200 (?), 24.6.2016 17:43

Jo ty schůdky a že nedrží pevně mě též překvapilo. Ale třeba je to naschvál, aby v tom pracovaly, nevím...

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 25.6.2016 9:26

Jenže tím, že nedržeji se šoupou po té folii a může jí to časem poškodit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.235 (?), 26.6.2016 0:12

To me take prekvapilo ze se tak soupou po folii, uz jenom to ze se i po dotazeni vrklaji me dost znervoznuje.Mam 115 kg a kdyz lezu do bazenu tak trnu hruzou abych tam nezahucel i se schodama.To soupani o folii jsem trosku zamezil ze jsem si nastrihal takove dve kola z nejake mekke gumy a vypodlozil jsem s tim ti pricucky co jsou oprene o tu folii.Vystrihl jsem vetsi prumer nez maji, tak jsem aspon trosku omezil to soupani.

Ale ta kvalita toho upevneni me opravdu s..., za ty penize co za to chteji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 26.6.2016 9:01

Proto jsem koupil ty Slim schody, abych se pružením trubky vyhnul tření po té fólii.To jsem ale netušil, že se to takhle vyklá v tom ukotvení.Nyní po úpravě to je celkem v pohodě.Je to prostě do - do.Před těmito jsem měl De Luxe nerez schody a ty dokonce napadal rez.Nehledě na to, že ty plastové díly se při mojí váze 82 Kg povážlivě kroutily.No a ta jejich cene byla taky dost velká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika