Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak jsem ze vseho trosku jelen, uz nevim jak dal, meli jsme zeleny bazen, dle tady toho navodu co jsem zde vycetl jsem dal do vody chlor shock, po dvou dnech voda vycistena ale zakalena, dal jsem tedy do vody praskovy vlockovac, dokonale rozpusteny v konvi presne podle davkovani, bazen porad stejne zakaleny, po 48 hodinach jsem to same aplikoval s tekutym vlockovacem, zase zadny vysledek, voda porad zakalena, hodnoty chloru i ph jsou tak jak maji byt, opakoval jsem po dalsich 48 hodinach zase praskovy vlockovac, vysledek vsak stale nic, poradte uz prosim, zda mam dat treba algestop, nebo zase vlockovac, popripade jak mit pustenou filtraci, ci ano, ci ne.Pisek mame rok stary, nechce se mi verit ze by byl spatny, filtr jsem proplachoval hned po chlorshocku a pak po druhe davce vlockovace znovu, uz si nevim rady, mam dokola opakovat vlockovac nebo mi poradi nekdo neco jineho?dekuji predem Martin
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika