Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po zimě jsem to měl čisté, jen bylo něco na dně. Tak jsem to trochu rozmet koštětem, že se to profiltruje. Od té doby s tím bojuju. Řasy to asi nejsoum neb to tak nesmrdí a navíc to nemá tu klasickou zelenou, ale spíš azurovou barvu. Taky jsem tam dával furt chlor, takže neměly moc šanci. Zkoušel jsem srovnat ph, nějaký algicid a vločkovač, ale nějak se to nečistí.
Napadá mě, zda tedy nepustit filtraci napořád, jak doporučujou. Mám ji zapínanou na noční, což je u mě 8 hodin denně. Nebo vyměnit písek, ale ten se zdá čistej.
Že by pomohlo savo? Proti zákalu asi ne. Nebo ta skalice? Ještě jsem zahlédl někde nějaký stabilizátor tvrdosti. Mám totiž vodu ze studny, tedy dost tvrdou. Díky za radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika