Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

 zdravím,,mám bazén 7 let, drahé přípravky z mounfildu nepoužívám, na snížení PH dávám HCL, kyselina chlorovodíková, koupíte v každé drogérii, nebo kyselinu sírovou H2SO4,vynikající laciné, ostatně veřejné bazény používají taky, na dezinfekci nepoužívám savo, nebo to je zlodějna na lidi,,savo má jen kolem 3 procent chlornanu sodného a stojí 50kč,,já koupím 10 l chlornanu za 240kč a máme to dvě rodiny na celou sezonu, ten má mj.chlóru 15 procent, tak si spočítejte kolik sava si uděláte, dále koupím siran měďnatý-zabraňuje tvorbě řas, a síran hlinitý -vysráží zákal,,je nutné používat tester na vodu, tj jaké má voda PH, a kolik chloru jsem dal do vody,,obyčejně dám tak 1dcl, kyseliny za týden, podle počasí

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika