Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Zdá se, že mi je vše jasné. Jablkovici z moštu jsem ještě nedělal, takže proto zjištuji všechny možné způsoby a kde jinde se učit než od francouzůwink a jak už něco dělám tak, to dělám pořádně a zkusím přesně jejich postup kromě toho zrání cideru/vykvašeného moštu v dubových sudech použiji již zmiňované opálené dubové chipsy. Obyčejnou jablkovici dělám z jablek, kde dávám pryč stopky i bubáky a vše co se mi nezdá pečlivě vykrajuji. Po první destilaci nechávám lutr několik měsíců ležet spolu s macerovanými jablečnými slupkami plus nakrájenými jablky. Při druhé destilaci ješte dávám čerstvě nakrájená jablka buď přímo do lutru, nebo do nerezového síta, které mám nainstalováno ve vařáku na extrakci. Na různých webech jsem četl hodně diskuzí co je lepší, jestli pálenka z jablečné drtě, nebo z moštu a nikde jsem se nedočetl jednoznačné odpovědi. Proto vyskouším obě dvě metody a závěr si udělám sám. Doufám, že se vše povede. Děkuji všem pisatelům za rady. S pozdravem krekaříček

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika