Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?



babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.3 (?)
25.11.2010 8:24

Taky se připojuji.Rostlinky dobře zakořeněné a zabalené.Docela mě překvapilo že nechtěl platbu předem ani na dobírku, ale v balíku byla poukázka.A přišlo skutečně to co jsem si objednala.Jana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 165.57 (?), 13.8.2009 20:30

Ráda bych se připojila k vašim diskuzím se svou skušeností od Stárkla.Letos jsem si u něj obědnala nějake letničky a tvalky i přez četne varování přátel a sousedů jsem neodolala.Balík mi přišel v hroznem stvu, vše bylo shnile a plesnive. balík putoval týden, tak jsem zvedla telefon a volala jsem tam.Zeptala se zda jim jsou lide pro srandu a letničky mi poslali nove a hned duhý den.Trvalky mi ale nevzešli.Tuto firmu NEDOPORUČUJI.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 42.90 (?), 14.8.2009 8:01

Já si objednávám už pár let od pana Basika z Chýnova, má semena květin i zeleniny, cibuloviny,letničky, trvalky i okrasné traviny a konifery.Vydává 2x ročně katalog a když jsem si pořídila počítač, objednávám přes internet.Má zdravé rostlinky a pošle opravdu to co jsem si objednala. Ceny mírné.Eva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pesavovaandrejka - (10) - 98.226 (?), 20.9.2009 16:27

Musím potvrdit, že p. Basík super!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.3 (?), 25.11.2010 8:24

Taky se připojuji.Rostlinky dobře zakořeněné a zabalené.Docela mě překvapilo že nechtěl platbu předem ani na dobírku, ale v balíku byla poukázka.A přišlo skutečně to co jsem si objednala.Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 172.152 (?), 26.5.2010 23:04

Nabídka slušná, minulý týden jsem posílal objednávku, ani mi nepřišlo potvrzení, že jste ji obdrželi.Na vašich www chybí alespon kontaktní údaje, alespon tel.nebo mail.Určitě pak bude Váš web korektnější, takhle vypadá dost pirátsky.
Zatím zdravím Roskovec

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 228.163 (?), 1.5.2010 20:16

Mohu jenom doporučit, manželé Kratěnovi jsou velice milí a příjemní mladí lidé, loni na podzim jsem si byla osobně objednané rostlinky odebrat, zahradu v té době zakládali, sortiment pěkný a co hlavně - rádi poradí. Zdravím. Žáková

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 27.5.2010 13:03

Dobrý den, ráda bych se přidala k pochvale manželů Kratěnových, dnes mi přišla na dobírku zásilka a byla jsem velmi mile překvapena, dokonce nadšena. Rostlinky velké, rozrostlé, super zabalené v novinách, upevněno igelitem, opěrné tyčky a pak vše připevněno ještě ke krabici zevnitř. Vše označeno popiskami. Super super super .. D

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
horte - (27) - 64.214 (?), 1.6.2010 7:13

Ahoj. Docela jste mě navnadili, tak jsem se koukla na www. Nabídku mají pestrou, pěkná prezentace, jen kdyby to nebylo v pdf formátu, načítá se to delší dobu, ale s tím se dá časem něco dělat. Oceňuji docela příznivé ceny a přemýšlím vážně, že si něco objednám, když tvrdíte, že máte s tímto zahradnictvím dobré zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.102 (?), 2.6.2010 9:36

Já jsem zde kupovala osobně-floxy-jsou pěkné a velké.  A řekla bych z vlastní zkušenosti, že mají solidní jednání.Na jaře jsem si nechala poslat ze Sadské glukon-místo jedné floxy pampeliška v květináči a to cena objednávky byla přes 8OOkč.Chtěla jsem nový druh a místo toho malá pampeliška-a všechny květiny narvané v jedné krabici. Paní majitelka je milá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 93.11 (?), 15.7.2013 15:26

Rozhodně nedoporučuji, 2x nákup, 2x zklamání. Již nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika