Příspěvky uživatele - pesavovaandrejka

Pochlubte se svojí zahrádkou, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Taky posílám fotečky ze zahrady, dělám ji třetím rokem, něco pokus - omyl , ale jak se to rozrůstá a koření, tak je to pro nás vždycky radost koukat, co zas zmohutnělo a ještě to líp kvete, hodně rad jsem našla i zde na Zahradě, bohužel s... celý příspěvek >
Ibišek - neotevřená poupata padají, 10.6.2011
Dobrý den, prosím o radu, proč se ibišku(syrskému) udělají poupata, neotevřou se a po několika dnech odpadnou, jakoby odkvetly. Mám ho asi měsíc, je zasazený tak, že na něj asi do 12 nesvítí slunce, pak až do večera ano. Je ve vlhčí půdě - ale... celý příspěvek >
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Tak.. a teď babo raď! Ale jsem rozhodnutá tam větvičky nechat a uvidím.. podle mě jsou kyselé  a na kyselé to dávám, tak co.. kdyžtak dám časem vědět, jak to vypadá. Děkuji za všechny názory.. , Andrea
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Děkuji Lído, ještěže Vás tady mám , Andrea.
Může být mulč z thují?, 25.9.2010
Dobrý den, prosím Vás, nevíte někdo, zda se mohou použít na mulčování větve z thují? Dala jsem je na kus záhonu pod borovici, mám tam i rododendrony, hortenzii, nízký jalovec, trávy.. docela se mi to líbí, ale nevím, jestli to něčemu... celý příspěvek >
Neplodící jahodníky, 20.9.2010
Aha.. tak takhle to je s mrškama.. :)), děkuji za radu a sázela jsem je opravdu na podzim. A budou příští rok plodit? Nebo je všechno ztraceno? A takže ani ty lesní nemůžu už teď rozsadit? Děkuji, Andrea
Neplodící jahodníky, 16.9.2010
Dobrý den, prosím o radu, proč mi vůbec neplodily jahody. Vloni jsem si je rozmnožila z odnožů, krásně mi letos narostly a zase hodně odnožují, ale neměly ani jeden květ! Je to normální? Jahodníky, z kterých pocházejí odnože, normálně plodily..... celý příspěvek >
Plíseň po odřezaných větvích, 11.7.2010
Dobrý den, prosím o radu- už od jara pozoruji na ovocných stromech v místě uříznutých větví bílou plíseň- je jakoby chlupatá. Proč tomu tak je a co s tím? Je to i po úplně slabých větvičkách.. děkuji za radu, Andrea
Katalpa - jak vytvořit korunu?, 20.6.2010
Dobrý den, prosím o radu, jak vytvořit korunu u katalpy. Vloni jsem ji zasadila- byl to jen prut s listy- letos se vytvořily tři větve, které jsou krásně olistěné, ale všechny jdou do stran, uprostřed není nic, vrchol z loňska umrznul. A teď nevím,... celý příspěvek >
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 20.9.2009
Musím potvrdit, že p. Basík super!!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika