Semena bahenního ibišku



Karlice - (6) - 43.50 (?)
12.1.2020 8:39
Nedivím se, že Vám nic ze semínek nevzešlo. Četla jsem na tento obchod se semínky spoustu negativních reakcí. Stěžovali si v nich na ten samý problém - buď nevzešlo žádný semínko nebo úplné minimum. Proto jsem se chtěla zeptat na semínka od soukromých pěstitelů co ji vlastní.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Karlice - (6) - 43.50 (?), 9.1.2020 13:30, zobrazeno: 2973x

Dobrý den, zdravím všechny zahradnice a zahradníky. Chtěla bych se zeptat, kde kupujete semena bahenního ibišku? Ráda bych více barev. Děkuji za všechny důvěryhodné tipy. Zuzka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 33.10 (?), 9.1.2020 18:14

Nevim, jake mate zkusenosti s vysevem semen ibisku baheniho, ja spatne.  Koupil jsem semena na e shopu aev-vs,  nevyklicila ani jedna. Doba kliceni je 6-8 tydnu, tak jsem koupil sazenice kus za 150 kc. Kdyz na jare vyrostou do vysky 20 cm, tak jednu az dve nebo podle mnoztvi vyhonku ustrihnu, dam do vody zakorenit a potom az pusti korinky nasadim do kvetinace se zahradnim substratem. VASEK5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.33 (?), 10.1.2020 0:03

Dobrý den. Děkuji pánovi za návod, jak rozmnožit tento ibišek. Určitě to vyzkouším. Nedařilo se mi to řízkováním starších větví do zeminy, ani do vody. Jeden ibišek jsem před 2 lety koupila. Mám červený, v loňském roce měl asi 180cm a opravdu velké květy a také trochu víc semen, než v prvním roce. Něco jsem rozdala, protože lidé, kteří chodí kolem to obdivují. Chci také zkusit, jestli se mi to ze semen podaří. Nevím ale, ve kterou dobu je nejlepší je zasít. Eva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Karlice - (6) - 43.50 (?), 10.1.2020 9:09
Mohla bych se prosím pana Vaška zeptat, kde jste ty Vaše ibišky kupoval? Jaký mají výběr a jaká byla vitalita rostlin? Děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.33 (?), 13.1.2020 15:43

Dobrý den. Pane Vašku, prosím Vás, ve kterou dobu je nejlépe dát semena ibišku naklíčit? Stačí březen? Děkuji za odpověď. Eva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 33.10 (?), 14.1.2020 8:28

Ja jsem vysadil seminka v dubnu do kelimku a dal na okno jizni strana a to je spatne na internetu jsem vycetl      v breznu primo vyset do volne pudy na zahon az vyrostou sazenicky presadit do kelimku od jogurta    vasek 5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 37.33 (?), 15.1.2020 1:15

Děkuji Vám za odpověď a radu. Vyzkouším. Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 204.6 (?), 11.1.2020 8:03

Mám jen jednu barvu, ale v nabídce jich myslím mají více, na semena koexflor jsem jej kupoval cca 2 roky zpět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Karlice - (6) - 43.50 (?), 12.1.2020 8:39
Nedivím se, že Vám nic ze semínek nevzešlo. Četla jsem na tento obchod se semínky spoustu negativních reakcí. Stěžovali si v nich na ten samý problém - buď nevzešlo žádný semínko nebo úplné minimum. Proto jsem se chtěla zeptat na semínka od soukromých pěstitelů co ji vlastní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika