Příspěvky uživatele - 37.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlávkový salát, 16.7.2020
Dobrý den. Saláty máte krásné. Nevím, čím to je, že mě nedělají takové pěkné hlávky. Ať je mám venku, nebo ve skleníku. Když už to trochu hlávku připomíná, tak je taková, ne pevná. Salát máme rádi, proto jsem ho po několika letech zkusila... celý příspěvek >
Dá sa kôpor vypestovat z priesad?, 14.6.2020
Dobrý den. Kopr mi zatím vždycky vyklíčil každý rok "sám od sebe", případně jsem rozhodila pár semen jen tak na půdu. Letos nebyl žádný, tak jsem nasela rozhozem. Vzešel, ale ve výšce 2-3cm se na něm udělaly jakoby "kudrlinky" a dál už neroste.... celý příspěvek >
Semena bahenního ibišku, 15.1.2020
Děkuji Vám za odpověď a radu. Vyzkouším. Eva
Semena bahenního ibišku, 13.1.2020
Dobrý den. Pane Vašku, prosím Vás, ve kterou dobu je nejlépe dát semena ibišku naklíčit? Stačí březen? Děkuji za odpověď. Eva.
Semena bahenního ibišku, 10.1.2020
Dobrý den. Děkuji pánovi za návod, jak rozmnožit tento ibišek. Určitě to vyzkouším. Nedařilo se mi to řízkováním starších větví do zeminy, ani do vody. Jeden ibišek jsem před 2 lety koupila. Mám červený, v loňském roce měl asi 180cm a opravdu velké... celý příspěvek >
Ibišek bahenní, 28.4.2019
Děkuji za uklidnění. Přihnojím. Zalévala jsem, teď tady prší, tak se snad dočkám. Eva
Ibišek bahenní, 26.4.2019
Dobrý den. Ibišek bahenní jsem koupila před rokem od Starkla. Krásně kvetl, měl asi 150cm. Teď už je skoro konec dubna a nic neleze. Nevíte, kdy asi raší, prý dosti pozdě, ale už bude květen a nic. Někdo tady také psal, že mu vůbec nevyrašil. Jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika