hosta - kultivary



host - 162.128 (?)
7.2.2008 23:30

mrknete se na www.hosta.cz

to jsou stranky Ondreje Fousa, ma zahradnictvi v Melniku, posila i postou, a hosty v cechach mnozi. Ma jich stovky druhu. Krom toho delal jeste ruzne trvalky, jako jsou kakosty, dluzichy, plicniky atd.

na jeho strankach najdete i navody na pestovani.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 160.180 (?), 7.2.2008 20:58

já jsem si letos objednala z nového katalogu lukonglads nějaké hosty, mají tam velký výběr, různé druhy v mnoha barvách, květech, výšce, jsou tam i malé nízké kultivary i vyšší, některým hostám prospívá polostín, ale jsou tam i druhy, kterým vyhovuje slunce, myslím si tam vybere každý, dají se pěstovat i v květináčích, z tohoto katalogu jsem si objednávala loni na podzim cibuloviny a trvalky, zásilka přišla do tří dnů, s rostlinami jsem rovněž spokojená, doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.128 (?), 7.2.2008 23:30

mrknete se na www.hosta.cz

to jsou stranky Ondreje Fousa, ma zahradnictvi v Melniku, posila i postou, a hosty v cechach mnozi. Ma jich stovky druhu. Krom toho delal jeste ruzne trvalky, jako jsou kakosty, dluzichy, plicniky atd.

na jeho strankach najdete i navody na pestovani.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kaktus514 - (11) - 125.161 (?), 8.2.2008 21:02

Hosty su super. Tie moje rastu v zahrade takto. Ako sa dari tym vasim? Ma niekto nejake foto Frances Viliams? Na intetrnete je ich plno, ale ziadne zo Slovenska alebo ciech. Rad by som na jar objednal. Nie je s nou problem?  

obrazok 2
obrazok 2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sany - (1) - 54.87 (?), 11.2.2008 19:27

Aj ja som prepadla kráse funkií a tak si už niekoľko sezón rozširujem svoju zbierku. Na pestovanie sú nenáročné, podmienkou je polotieň a vlhko, ale to už tu bolo spomínané. Asi dva roky mám aj Frances Wiliams, takže trs je ešte "malý", ale je v pohode, nie je s ním žiaden problém. Pokúsim sa pridať obrázol, snáď sa podarí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
andrej konrad - (4) - 100.194 (?), 14.2.2008 20:05

Neviem si poradit  so slimakmi. Mate niekto skusenost s vysadenim "kapucinky". Pomaha to?

Hrozne rad by som poznal nazor nejakeho pestovatela salatu alebo podobne, ako sa proti nim brani. Budem vdacny za vasu radu.

Andrej

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.107 (?), 15.2.2008 13:10

Na Slovensku máte náhodou přímo Hostazahradu...www.hostazahrada.sk budou posílat teď na jaře, takže pokud objednat, tak rychle...

Slimákuodolné jsou většinou hosty s tužšími listy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika