Příspěvky uživatele - kaktus514

Hosty bohyšky funkie, 20.3.2010
 Mate nejake skusenosti se Zahradnictvo Hosta?  Idem si kuk ich ponuku. dakujem za vase info.
Hosty bohyšky funkie, 20.3.2010
Mam v zahrade mnozstvo stromov a nic mi pod nimi nechce rast. Niekde som sa docitala ze hosty by tam mohli vydrzat. Dakujem za info.
Ľalia alebo ľaliovka?, 6.1.2009
Myslim, že sa u nas lalioviek až tak vela nepestuje. Urcite nie 61 500 kultivarov. Odhadujem, ze je u nás v zahradach mozno stovka kultivarov, ktore sa pestuju castejsie a možno 500, ktoré sa pestujú vzácnejšie. Určenie kultivaru by... celý příspěvek >
Ľalia alebo ľaliovka?, 4.1.2009
No, vďaka za reakciu Jirí. Nie, nie je to Wineberry Candy. Wineberry Candy má tvavšie oko v strede, väčšie kvety a bohatšie sa rozrastá ale je velmi podobná, to treba uznať. Je to Janice Brow. Tiež starší, veľmi pekný kultivar. Takže ešte... celý příspěvek >
Ľaliovka - kvíz, 3.1.2009 Obsahuje fotku
Máme v záhrade niekoľko ľalioviek. Sú tu nejaký odborníci? Ak áno napíšte aké to sú. Pekný vecer a vsetko dobré v novom roku 2009!
hosta - kultivary, 8.2.2008 Obsahuje fotku
Hosty su super. Tie moje rastu v zahrade takto. Ako sa dari tym vasim? Ma niekto nejake foto Frances Viliams? Na intetrnete je ich plno, ale ziadne zo Slovenska alebo ciech. Rad by som na jar objednal. Nie je s nou problem?  
Lilie a denivky, 7.2.2008 Obsahuje fotku
Viete niekdo aka je to lalia? Dostal som ju od priatelky. Kupila ju na Flore v bratislave. Vlani celkom pekne kvitla. Peter
hosta - kultivary, 7.2.2008 Obsahuje fotku
Chodte na http://www.hostalibrary.org/ Najdete tam asi vsetky hosta na svete. Kupoval som z http://www.hostazahrada.sk/ v roku 2007. Rastliny bili super. Takto rastla Inniswood. Tento rok chcem skusit... celý příspěvek >
hosta - kultivary, 7.2.2008 Obsahuje fotku
So slimakmi to je problem. Niekedy sa to fakt neda ustarzit. Pripajam jeden odstrasujuci priklad. Odporucam granule a zbierat a zbierat a zbierat..... 
hosta - kultivary, 6.2.2008
Žiadny problem, trochu tieňa a vody. Len pozor na prudkle slnko. Však už čoskoro vyrašia. Pozdravujem milovnikov funkii, a nech vam listy na jar pekne rastu a kvety kvitnu. PS: ozvem sa mailom.
hosta - kultivary, 6.2.2008
Tesim sa tej teme. Zbieram funkie  mam už 16 kultivarov. Hladam Frances Williams. Tu tvoju nemam, rad vymenim. Ozvi sa.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika