Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
Melisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (300) - 146.249 (?) 
29.7.2014 20:50

:-) bezva.

Ale na nějaké fotce co jsem vygooglila, vypadal takto i caramel. Možná je ale víc do hněda (hádám podle názvu).

To jsou zase nové světy :-)))))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 99.57 (?), 30.7.2014 10:38

Tak poslední foto, ta medově zlatá je opravdu Caramel... i když ten můj vypadá jinak. Proč já nemám tak pěkné jasné listy? Mám já to vůbec Caramel laugh?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tulipanek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (151) - 194.92 (?), 30.7.2014 18:40

Děkuji, 'Caramel' má krásnou barvu, tak snad jí někdy seženu. A jak vypadá ta Vaše Renat, přidejte prosím fotku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.26 (?), 15.8.2014 17:30

na fotce máte srovnání třech heucher o kt. jste se teď bavily -

vždy starý a mladý list, bohužel pouze v nynějším (letním) vybarvení. Větší rozdíly v barevnosti jsou pak na jaře a na podzim.

Jen podotýkám, že S.Comfort je v hlubokém stínu, tudíž velikost jeho listů může být zavádějící, zbylé dvě jsou v polostínu - slunci.

Zprava : Southern Comfort, Kassandra, Caramel.

Rozdíly ve tvaru lístků jsou snad viditelné -  S.Comfort je nemá tak vykrajované, zkudrnatělé okraje proti zbylým dvoum.

Caramel a Kassandra mají obdobný tvar lístků, ale Kassandra má na listu vyšší chlup. Tzn., že povrch i při nejoranžovějším stadiu vybarvení je matný.

Květa


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tulipanek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (151) - 194.92 (?), 16.8.2014 8:08

Teda paní Květo, Vy máte asi opravdu velkou sbírku rostlinyes! Vaše zahrada musí být krásná, je vidět, že máte hodně zkušeností a dokážete dobře poradit.

Mě zrovna včera přišla další zásilka rostlinek tentokrát od: zahradni-rostlinky.cz (objednávala mimo jiné i další heucheru - 'Caramel'). Chtěla bych i zde toto zahradnictví pochválit, rostliny byly docela vzrostlé, dobře zabalené, že se v balíku ani nehli a vůbec cestou nepoškodili, zaslali je tentýž den po zaplacení. Mají i větší výběr než je popsaný na internetu, stačí se zeptat, jsou moc ochotní a pohotoví. Tak mám radost a těším se až si nové přírůstky vysadíme. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 83.225 (?), 29.11.2015 22:03
Lze dlužichy vypěstovat ze semen?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 99.57 (?), 30.11.2015 21:11

Ano dá se vypěstovat ze semen... cíleně je tedy ze semen nepěstuji ale občas se mi někde ze samovýsevu objeví smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika