Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ve stínu na severní straně mám květiny: čemeřice- helleborus (podle druhu kvetou od ledna až doteď), plicník -Pulmonaria officinalis (10-30 cm, kvete na jaře, barva červená – po opylení modrá), hosta-bohyška, astilbe- čechrava, rozchodník (je 40 až 60 cm vysoký, začíná nakvétat podle počasí od srpna a kvete do října. I když vyžaduje slunce, ve stínu se mu daří).
Čechrava vyžaduje vláhu. Pokud se jí začnou kroutit listy, je to povel ihned hodně zalít. Mám ji na různých místech v zahradě a vždy mně tak upozorní na to, že v jejím okolí chybí vláha.Kvete krásně růžově a pěstujeme ji v zahrádce již přes 70 let z původní rostliny.
Hosta se dá již u nás sehnat v mnoha druzích. Koupila jsem hosty od 30 Kč až přes l00 Kč.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika