Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Třešně je lepší řezat za vegetace např. v době květu a řezné rány zamáznout balzámem. U této třešně nejsou boční větve stejně narostlé a bylo by dobré to srovnat na úroveň té nejslabší střihem na vnější pupen.  Terminál může být tak o 20 cm vyšší. V dalších letech už by se to řezat nemuselo, třešeň si korunu vytvoří sama. Já mám Grace Star třetím rokem na podnoži Gisela 5, takže úroda byla zatím druhým rokem jen pár plodů. Chuťově je dobrá, žádné praskání plodů ani hnilobu jsem nezaznamenal. Zraje ve 4 týdnu, otrhával jsem ji hned na začátku zralosti a byla ještě bez vrtule, pokud se nechá víc dozrát tak už tam zřejmě bude. Výhoda je, že v téhle době dozrávání už na ní tak nejdou ptáci, tedy v naší lokalitě, která je také 250 m.n.m. Měl jsem i ranou třešeň, kterou každý rok kompletně ozobali ptáci, tak jsem ji vykácel.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika