Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, jde mi o zeslabení růstu. Ale ne až tak, aby z toho byla třešeň cca 3-4m - potřebujeme jí i zakrýt výhled :). Chceme, aby korunku měla ve výšce cca 1,3- 1,5m (podchozí ve vzdálenosti cca 0,5m) a celkovou výšku cca 5 (6)m. Prostě větší třešeň, ale ne 10-ti a více metrová, jak jsou bežně na ptáčnicích. Navíc na ptáčnici s mezikmenem bude mít více urostlé kořeny, než třeba na Coltu. P-HL-B a další jsem již "vygůglila". Jen nevím, zda P-HL-B by se dalo za tímto účelem použít (pouze P-HL-B, bez ptáčnice). Psala jsem dnes i do Holovous, jednak, abych zjistila, jakou podnož použít a zda ji prodají - 2 kusy. Máme težší, jílovitou, vlhčí zem. Pokud jde výšku cca 5-6m udržet na ptáčnici (F12/1) jen řezem, bylo by to také řešení - tu už mám.

Z.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika