Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud někdo úspěšně pěstuje převislé (pnoucí) jahody v nádobě, nechť má z nich zaslouženou radost, všechna čest.

Já jsem před časem taky naletěl na modní hit-pnoucí jahody, prodávané s množstevní slevou, inzerované v kdejakých časopisech.Kdo odebere víc, tak to má skoro zadarmo.Chtěl jsem ty okrasně-chutné parády rozvěšet v truhlících všude možně po stěnách.Co já se s tím natrápil.Růst, ani plodit to moc nechtělo, plody mrňavé.Brzo jsem z té horečky vystřízlivěl, už bych to nechtěl.Klasické jahodníky, namulčované slámou, pilinami dávají mnohem více kvalitnější úrody.

Jinak bylinky suším na papíru.Pokud máte obavy z olovnatého novinového papíru,můžete použít jiný.Používám taky velkou brutvaň,nebo plech,a na papíře v létě usušíte razdva.Dávat bylinky do trouby se mi nějak nechce,je to příliš rychlé,a snadné.Na slunci pomalé sušení jde dobře,nic nehnije,ani neplesniví.I když pak sluníčka ubude,bylinky se dosuší..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika