Zapomenutý název choroby švestek



host - 234.168 (?)
14.5.2016 12:31

Hanita je len slabo odolná na šarku, do oblastí kde je rozšírená šarka sa nehodí.Presenta vyholuje to je odrodová záležitosť s tým nič neurobíte, je dosť náročná na rez.    Jano

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 111.183 (?), 13.5.2016 0:39

Také mám na Joju výrazně menší napadení než vloni, na podzim jsem nestříkal. Meruňka však přesně naopak. Vloni téměř nic, letos útok velmi silný. V květu ošetřeno. Nerozumím tomu, proč to jednu peckovinu likviduje a druhé si to nevšímá a jindy zas naopak. Joja jsem vloni označil jako těsně před smrtí.  Na Hanitu mi to neleze, tam mám pro změnu kroužkované listy.  Prezenta taky bez napadení, jen kaksi dost vyholuje, bez klejotoku.  Toptaste mám krátce, zatím se neprojevila.  Ostravsko- Opavsko, 300m, mrazovo- vlhkostní kotlina, těžká půda.   Rosťa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.168 (?), 14.5.2016 12:31

Hanita je len slabo odolná na šarku, do oblastí kde je rozšírená šarka sa nehodí.Presenta vyholuje to je odrodová záležitosť s tým nič neurobíte, je dosť náročná na rez.    Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika