Presenta



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.106 (?)
9.10.2015 15:19

Špatně se odpařují, rády se připalují a bez přislazení nevyvážíte poměr kyselin a cukrů na to správné "povidlové mlsání". Ještě jsem je nezkoušel sušit, možná sušené budou výborné...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 227.41 (?), 19.10.2013 22:22

Tak mi pripadá že Presenta sa hodí len skutočne do teplých poloh, stále viac som presvedčený že Presentu a Topend (ten má dozrievať asi tri dni po Presente) vysádzať do chladnejších poloh je dosť veľké riziko a skutočnú chuť dobre vyzretých plodov budú poznať len raz X rokov. Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.57 (?), 19.10.2013 22:59

Nebyl bych tak pesimistickej, předchozí dva roky byla výborná, vloni jako jedna z mála přežila mráz 18.května.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.41 (?), 20.10.2013 9:48

Ano ale v roku 2011 bol veľmi teplý september a okrem júla ktorý bol celý daždivý bolo teplo celé leto a o roku 2012 netreba pochybovať ten bol teplý od marca až do začiatku októbra, už v marci bolo u nás v niektorých dňoch 22 stupňov nad nulou, najdem Vám vlákno ako dozrievala Presenta v chladnom roku 2010.Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 31.10.2013 12:35

Presenty jsem obral v sobotu 26.10.,což je velmi pozdní doba.Listí ze stromu z většiny opadlo,jen švestky držely.Švestky dozrály akorát do fáze, kdy ještě některé nejsou přezrálé, jak to vyžaduju a mám rád ke konzumaci.Stihly dozrát jen do fáze sklizňové zralosti, a protože některé padaly, opatrně jsem je obral i se stopkou, a uložil do bedýnky ve studeném sklepě.Sklizeň dosáhla 15.litrů objemu.Mají polotvrdou struktůru dužiny, proto doufám, že nějakou dobu na skládce vydrží.Mým neskromným přáním je konzumace vlastních švestek o Vánočních svátcích, přesahující časově dobu konzumu až po Novém roce.









Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 8.10.2014 11:29

Dobře vyvinuté plody Presenty byly v tomto roce překvapivě sladké, ale většinu z nich zničil hnilobný proces.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 2.10.2015 13:30

Přeji krásné prožití slunečných dnů babího léta. Nevím, jak moc jste se slivoní PRESENTA spokojeni Vy, ale já v letošním roce ano a to i přes to, že je tato odrůda schopna ještě mnohem vyšší kvality plodů. Já se ale spokojím i s tím, co dává zde. Mám na stromě ještě nějaké Domácí švestky a ty jsou samozřejmě nepřekonané. Rozdíl mezi Presentou a Domácí švestkou je v tomto období hlavně v pevnosti dužniny, kdy u Presenty je velmi pevná až tuhá, ovšem s výbornou aromatickou švestkovou chutí. Cukernatost je vyhovující a její případné snížené množství neruší celkový dojem s konzumace plodů, jako u některých jiných odrůd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 8.10.2015 21:20

Presenta je naozaj chuťovo podobná domácej slivke?

Chuť Presenty i Anny Späth je podobná Domácí švestce jen zdánlivě. Presenta je takový velmi specifický navinule sladký aromatický švestkový "bonbónek" s tužší dužninou. Je to kombinace svěží a přitom výrazné chuti. Prostě výborný rok pro moji Presentu.yes

Co se týče Gabrovské, pane Paľo, tak jako nejvhodnějším opylovačem se uvádí odrůda Stanley.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.106 (?), 8.10.2015 21:33
Presenta jako stolní ovoce je plnohodnotnou alternativou k Domácí velkoplodé. Jenže problém je, pokud chcete vařit povidla bez přislazení. Tam prostě kvalitu povidel z pravých švestek nebo durancie nedosáhnete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.204 (?), 9.10.2015 12:00

Z PRESENTY som ešte povidla nevaril, prečo sú z PRESENTY menej kvalitné? Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.106 (?), 9.10.2015 15:19

Špatně se odpařují, rády se připalují a bez přislazení nevyvážíte poměr kyselin a cukrů na to správné "povidlové mlsání". Ještě jsem je nezkoušel sušit, možná sušené budou výborné...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika