Nejlepší švestka, slivoň



host - 234.29 (?)
9.10.2014 18:49

Vašim požiadavkám určite vyhovuje odroda KATINKA, je samosprašná, vysoko odolná na šarku aj moníliu plodov, vhodná aj do vyšśich poloh ako je tá vaša, dobrá do buchiet aj na knedlíky, može sa konzumovať aj priamo zo stromu, je vhodná aj na povidla a sušenie, na pálenie ale vhodná nie je. Myslím že je to momentálne najpodarenejšia nemecká odroda sliviek keď zoberieme do úvahy úžitkové vlastnosti a zdravotný stav stromov.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 67.142 (?), 8.10.2014 14:21, zobrazeno: 8522x

Dobrý den, rosím o radu, která z odrůd je pro mě nejvhodnější. Požadavky jsou:

- samosprašná (mám místo pouze pro jediný strom)

- co nejvíce odolná chorobám

- vhodná do nadmořské výšky 230 m

- chutná, určená ke konzumaci přímo ze stromu, do buchet a na knedlíky.

- možná i na povidla nebo sušení, ale to není podmínkou, pálit z vlastního kvasu pravděpodobně nebudu.

Po pročtení mnoha diskusí k tématu si jsem ještě více nejistá než před tím, úplně jsem se v tom ztratila. 

Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.29 (?), 9.10.2014 18:49

Vašim požiadavkám určite vyhovuje odroda KATINKA, je samosprašná, vysoko odolná na šarku aj moníliu plodov, vhodná aj do vyšśich poloh ako je tá vaša, dobrá do buchiet aj na knedlíky, može sa konzumovať aj priamo zo stromu, je vhodná aj na povidla a sušenie, na pálenie ale vhodná nie je. Myslím že je to momentálne najpodarenejšia nemecká odroda sliviek keď zoberieme do úvahy úžitkové vlastnosti a zdravotný stav stromov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 10.10.2014 10:12

Samozřejmě z Katinky se pálit dá a destilát je dobrý. Při loňské nadúrodě byla první várka slivovice z 80% z Katinky. Jako letní odrůda má pochopitelně méně cukru a tedy nižší výtežnost než nejlepší pozdní odrůdy, ale rozdíl není až tak velký. V době jejich zrání je teplo, což klade větší nároky na vedení kvasu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 10.10.2014 10:27

pálit z vlastního kvasu pravděpodobně nebudu...no ono z jednoho stromu jíst, dělat buchty, sušit, vařit povidla a ještě pálit... hmmm, tak to by byl zázrak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 10.10.2014 10:37

Přesně to se mi roku 2013 podařilo. V jiném vlákně jsem popsal výrobu jednodruhových katinkových povidel (z 5 kg vyloupaných), na koláče a knedlíky padl snad jen košík, plná sušička vzala 10 kg plodů. Ač jsme je jedli do prasknutí, málokdo zkonzumoval víc jak kilo za sezónu.  Protože to všechno dohromady z celkové úrody jednoho stromu (cca 1,5q) představovalo jen zlomek, většina beztak skončila v sudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 10.10.2014 10:53

Tak to gratuluji. A jak často k takovému zázraku dochází?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 10.10.2014 11:06

Málokdy. Korunu jsem musel dokola ovázat lanem, jinak by se rozlomila. Letos jich bylo tak do pusy a na ty buchty...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika