baleni kminku do petlahvi



host - 226.163 (?)
1.4.2007 22:39

Do PET lahví? Není to pitchovina? Možná je to náhoda, možná osud, ale dostal jsem se ke hromadě mirelonu (to šedé svinstvo na izolaci trubek) a nemůžu si vynachválit. Kocouři to nedrápou, mráz nevadí. Pošlete e_mail a dám Vám kontakt kde za par kaček a bez problémů. Jestli má někdo zájem, tak mu věnuji použité kusy zadarmo. První bere, ale platí poštu. paveltomala@volny.cz

Mějte se.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 78.3 (?), 24.3.2007 21:44, zobrazeno: 6551x
jake mate zkusenosti s balenim mladych stromku?muze se nejak poskodit rust,-zaparit kminek,je nutne hodne proderavet obal petlahve?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 28.3.2007 20:29
Nedělal bych to. Jednak to nevypadá pěkně, navíc PET láhve tvoří skleníkový efekt. Smyslem obalu kmínků je mimo zábrany okusu zvěří i ochrana před střídáním teplot na jaře. Průhledný obal má přesně opačný dopad. Proděravěním jej snížíte, ale neodstraníte.  
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.163 (?), 1.4.2007 22:39

Do PET lahví? Není to pitchovina? Možná je to náhoda, možná osud, ale dostal jsem se ke hromadě mirelonu (to šedé svinstvo na izolaci trubek) a nemůžu si vynachválit. Kocouři to nedrápou, mráz nevadí. Pošlete e_mail a dám Vám kontakt kde za par kaček a bez problémů. Jestli má někdo zájem, tak mu věnuji použité kusy zadarmo. První bere, ale platí poštu. paveltomala@volny.cz

Mějte se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Žanpet - (22) - 236.76 (?), 20.10.2008 19:57
ja mam zkusenosti ze aby mi neokusovali zajici a jine zvirata stromky, tak je dam na zimu do pet lahvi a maji vzduch,,, protoze to nedavam primo na stomek.,,, a hned z jara jak sejde snich tak to sundam... aby nemeli zase horko a nesparilo se to... a co si nekdo mysli ze nevypada pekne.. to mi nevadi.me zajima hlavne ohrana pred okusem zvere... a krasa ma byt predevsim pres teple obdobi a na zimu mi to je jedno stejne venku nesedime aby se navsteva divala na pet-.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 21.10.2008 10:50

Mirelon... kdysi jsem ho použil, když jsem chtěl rychle obalit čerstvě okousané čerstvě zasazené stromky a nic jiného jsem doma neměl. Výsledkem bylo, že si uvnitř mirelonu v mezeře mezi ním a kmínkem udělali mravenci mraveniště, celý prostor vyplnili hlínou, ve které si udělali chodbičky. Když jsem to zjistil nahradil jsem mirelon drátěným pletivem a už ho radši nepoužívám.

Petky...dávat je jen na zimu? Ale mi ty potfory chlupaté okusují stromky celoročně, neříkám, že denně, někdy nic neožerou i několik měsíců, ale když už ožírají tak nerozlišují mezi  zimou a létem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika