Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No aby to zas nevyznívalo tak negativně, tak je možná tím, že mám asi vysoké požadavky na chuť a sladkost, u peckovin tedy s málo plody a velké přírustky dřeva, ale letos opravdu je to mizérie největší úplně se vším. Na to kalamita červů a to prý že je to suchem a teplem no a letos se potvrdilo, že počasí nehraje roli, nebo právě naopak.

Ještě u těch švestek jak jsou plody v hroznu tak nelze očekávat nic extra, to by pak odpovídalo té mdlé i když sladké chuti, ale kde jsou jednotlivé plody od sebe s řídkým prosvětleným dřevem, tak ty musí být nejlepší. Třeba čačanská lapotica letos taková byla, ve shlucích mdlá, jednotlivé plody chutné, kyselinky i aroma, ta by vlastně taky letos zasloužila body jako každoroční jistota raných švestek yes

Fairhaven broskev umí být taky vynikající, když se hodně seřeže a nepřetěžuje, jenže jak se ukazuje, kvalita plodů je nepřímoúměrná množstvím spadlé vody, výměnou za Halehaven nevím co by to vyřešilo, Halehaven je prý ještě náročnější na teplo, loni i letos západ = sucho a teplo, východ a obzvláště severovýchod zima a mokro. Holt máte v Pardubicích lepší podmínky, já obdivuji i letošní meruňky na vysočině, tam dozrály, u mě ne. MH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika