Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Diky za hodnotne prispevky. Jsem rad, ze se tady najdou i experimentatori.

Tak moje sliva z jizni polokoule od dob co jsem tu psal nevyrostla ani o pid, ale drzi se (i kdyz listy jsou pokroucene) pro stale teplote 22-25stupnu.

Zelena ryngle pod ni prosperuje dobre. Schvalne jsem vytahl z garaze jeste jednu kontejnerovanou slivon, co jsem ockoval loni v lete a ta jede jako blazen a neusycha, tzn. problem bude asi fakt v nedostatecnem srustu, kdy je rust o hodne rychlejsi a roub nedostava potrebne mnozstvi vyzivy.

Moc jste me oba potesili, ze se to da i pri 8h neprimem svetle. O ficich vim, to jsou nezmari, ale u pockovin a spol. jsem byl skepticky. Casem to tu zase updatuju, jak pokracujeme. Ta kvetnova privykaci kura na venkovni prostredi bude urcite sok, ale jestli zvladne toto, tak zvladne vsechno :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika