Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň, chcel by som Vás skúsených poprosiť o užitočné rady. Pestujem ovocné stromy v okrese Žilina okolo 430 m.n.m., mám na záhrade 4 staré slivky, sú to Bystrické naštepené na durandziách vraj, sadil ešte starý otec ale doteraz býva z nich úroda, takže nieje dôvod ich vyrezať. V októbri tohto roka som vysadil na záhradu slivku Toptaste, bola dosť narastená, podpník myrobalán. Slivku som dal na necelý deň do suda s vodou, prestihal mierne koreňovú sústavu, zostrihol zapestovanú korunku a zasadil, počas sucha som polieval výdatne tak taz za týždeň, teraz dva dni intenzívne pršalo, asi nieje potrebná zálievka. K stromčeku som nahrabal kopu lístia v rámci akéhosi mierneho hnojiva. Prosím Vás a užitočné rady, ako ešte pomôcť mladému stromu teraz na jeseň, je niečo vyslovene pri Toptaste kľúčové? Dá sa táto odroda spoľahlivo pestovať aj v mojej oblasti? Pokiaľ by sa odroda ujala v našej záhrade, plánujem niečo skonzumovať a ostatok použiť na pálenie, ktoré by som zrejme niekedy kombinoval so slivkami Bystrických, ktoré už dlho pestujeme. S pozdravom 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika