Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podle fotek, co tu dal Rony, jsem na tom s mým JOJO a Stanley úplně stejně. Stromky raší a kvetou jen v horní části koruny, dole to je s květem a lístky opožděné nebo to umírá. Na každé větvi 5-10 velkých kapek kleje. Nemám rád chemii, ale v této situaci jsem udělal pokus, minulý týden postřik Rovralem a modrou sklalicí, dva týdny před tím to byl Discus. Zřejmě není co ztratit. Stará švestka, co tu byla snad 30 let, měla šarku, ale taky podobné příznaky jako byly u těch JOJO a Stanley.. Rodila tak 1x za 3 rok, to jí narostly kvalitní letorosty, pěkné listy, plno květů. Nechtěl jsem, aby to z ní přešlo na nové stromky, letos v lednu jsem ji skotil. Uvnitř kmene byla prorostlá houbou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika