Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hezký den,

První Hagantu jsem sázel jaro 2012, mám je 2x na Myr. 1x ZR, 1x Krymsk I. zkopíroval jsem své poznámky z loňského roku:  Haganta 2019: je v chuti i vzhledu skvělá švestka, ale je velmi napadána moniliovou hnilobou plodů a i bez napadení průběžně padá nezralá tzn., že z 7letého stromku obaleného úrodou jsem dopěstoval pouze 5 plodů i když vynikající kvality.  Hagantu = vyřadit... úplně to tak nedopadlo vykopal jsem Hagantu na ZR a přerouboval jsem Hagantu na Krymsk I. (horší kvalita plodů Krymsk I. potřebuje závlahu) Haganta na Myr. je asi nejlepší, ale opravdu kvalitních plodů je relativně málo... třeba kazdý 5 ... Je možné, že to chce čas a za 10 let to bude třeba skvělá volba, protože ty vybrané plody jsou opravdu skvělé.    Jirka, Poděbrady

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika