Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Připadá mi to, jako bychom mluvili o zcela jiné odrudě.Mě Lepotice z prvu nadchla,velké plody,velká,spolehlivá plodnost, pak,později už né.Chuť řepovitá,a to ji nemám vysoko-420mnm,je zřejmé,že chce teplejší klíma.Sice mi ovoce po uzrání nepadalo, byl to, a je zdravý stromek bez šarky, plody po uzrání vydržely hodně dlouho na stromě-i do poloviny září, a to začínala zrát-vybarvovat začátkem srpna.Kdybych ale měl čekat na sezonu s výborným počasím, jednou za pět let, tak to né, nemám tolik místa pro jiné odrudy.Jak říkám muselo se čekat, až ovoce přezraje, samo opadne, pak byla pro mě chuť uspokojivá.Přerouboval jsem ji Hanitou, která by měla zrát ve stejnou dobu, kvalitou mnohem lepší, švestkovější,a s údajnou chutí jako břitva.Když už to říká i Petr z Pardubic, který by se loni spokojil jen s touto odrudou, jako jedničkou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika