svilušky pod kůží?



Ivka90 - (4) - 27.146 (?)
13.9.2008 1:23

Mám taký dojem, že ste trafili kliniec po hlavičke... S najväčšou pravdepodobnosťou sú to tie kožojedy... akurát nikde som nenašla informácie o ních, tá stránka je super o všetkých možných druhoch, ale je po anglicky, a je to skôr len taká galéria obrázkov, teraz ani nezaspím s toľkej hávede... cez google mi žiadné informácie nevypľulo, zajtra volám deratizéra... vlastne ani neviem odkliaľ sa mi to tu nabralo, a čo ďalej, ako to zlikvidovať, ako sa to množí rýchlo a ako dlho to žije, a pod. Ak náhodou niečo viete, poprosím o info. Ďakujem

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
                     
host - 76.122 (?), 12.9.2008 20:37
Vim, všim sem si hned potom, "mi byly", ale nejde tu editovat. To jsou dvě slova, takže vy si zase můžete zopakovat matiku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.226 (?), 12.9.2008 20:43

...divné...  a následuje Slováci... takové... brrrrr hrůza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivka90 - (4) - 27.146 (?), 12.9.2008 21:05

A teraz ma napadlo, nemôžú to byť aj mole? Šípu? Nevie niekto? našla som totiž v deke, v plachte také "húsenice", asi nejaké larvy, prúžkované-slabo a silno hnedé prúžky, a na konci tela štetinky... Nevie niekto, čo to môže byť? Totiž to ja denne periem, žehlím, vysávam a upratujem, takže pomaly už aj budem mať sterilné prostredie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 12.9.2008 21:09
Divný je správně, jen nespisovně!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 90.173 (?), 12.9.2008 21:42

Ne, moli rozhodně neštípou. Ani červíci, kteří se vylíhnou z nakladených vajíček taky ne. Červi jsou bílí, do smetanova zabarvení. No, ještě budete takhle pár dnů přemítat, litovat děti, luxovat, prát a převlékat prádlo a oblečení a děti se budou drbat a drbat... Zvláštní. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.226 (?), 12.9.2008 22:19

Čtu a už se taky začínám drbat. Zkuste si zagooglit s pojmen Attagenus, Kožojed.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivka90 - (4) - 27.146 (?), 13.9.2008 1:23

Mám taký dojem, že ste trafili kliniec po hlavičke... S najväčšou pravdepodobnosťou sú to tie kožojedy... akurát nikde som nenašla informácie o ních, tá stránka je super o všetkých možných druhoch, ale je po anglicky, a je to skôr len taká galéria obrázkov, teraz ani nezaspím s toľkej hávede... cez google mi žiadné informácie nevypľulo, zajtra volám deratizéra... vlastne ani neviem odkliaľ sa mi to tu nabralo, a čo ďalej, ako to zlikvidovať, ako sa to množí rýchlo a ako dlho to žije, a pod. Ak náhodou niečo viete, poprosím o info. Ďakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 231.83 (?), 16.6.2009 22:27

Vážení, zkuste šampon proti lupům a namydlit se celý. Spolehlivě ty potvory zlikviduje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.7 (?), 17.6.2009 9:33

Prosím vás, a jakou barvu má ta dospělá sametka podzimní? Z obrázků na netu to nějak nelze vydedukovat - někde se zdá hnědá, někde červená - červená je ale zase sametka rudá... a jak se tedy sametka podzimní pozná od sametky rudé? (dospělý jedinec). Díky moc!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 106.129 (?), 15.9.2009 14:23
Zdravim, svilusky nas na zahrade pravidelne trapi take. Letos maji asi svou sezonu, protoze silene pokousaly i meho psa, ze ktereho sem to nemohla za zadnou cenu dostat, vlezly mu i do ousek. U veterinare jsme dostali postrik Biokil, ktery je dobry i pro lidi, nejvic vsak pusobi opravdu octova voda, je to 1lzice octa na litr vody, staci se v tom vyrachat nebo jen nohy a klidne to pouzijte i na psa a nechte zaschnout, nebojte, neni to citit. Nejlepsi je se jit inhned osprchovat. Do boje :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika