Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malý červený pavouček, 4.4.2012
Nevím co to přesně je, máme těchto pavoučků spousty na zahradě. Každopádně ona sametka, co kouše lidi, to není. L.
Jak na krtka, 4.4.2012
Nám se docela osvědčil elektronický odpuzovač, i když tu čtu že jiným nepomáhá. Nevím. Ne snad že by byla zahrada prosta jediného krtince, sporadicky se něco objeví, ale nedá se to srovnat s tím, co tam bylo před instalací odpuzovače. To byla zahrada... celý příspěvek >
Jasně žluté dřevo - ví někdo z jakého je stromu?, 4.4.2012
Díky, ten dřišťál jsem se dívala ale píší, že má tvrdé dřevo a tohle moc tvrdé není. Ono těžko říci zda to bylo z mohutného keře či menšího stromku, našli jsme odseknutý kus, takže se to nedalo přesně identifikovat, ani zda to bylo z kmene či... celý příspěvek >
Jasně žluté dřevo - ví někdo z jakého je stromu?, 3.4.2012
Ano, keřík to mohl být, protože to polínko co jsme našli bylo celkem hubené :). Asi jste kápl hřebíček na hlavičku, na netu jsem našla, že takhle vypadá dřevo mahonie. a ten odstín, to je přesně ono. Takže to bude ona, díky moc za info a... celý příspěvek >
Jasně žluté dřevo - ví někdo z jakého je stromu?, 3.4.2012
díky, akátové dřevo znám ale to je jen se žlutým nádechem. Tohle co máme je vysloveně zářivě žluté, jak kdybyste to žlutě posprejoval nějakou umělou barvou...
Jasně žluté dřevo - ví někdo z jakého je stromu?, 3.4.2012
Dobrý den, díky moc za info, ten žlutodřev zněl nadějně ale píší, že má ostnatý kmen (a co jsem viděla na obrázku) i hladkou kůru. Tohle mělo kůru hrubou a bylo bez ostnů... při prolézání internetu jsem ještě kápla na dřišťál, ta barva by odpovídala... celý příspěvek >
Jasně žluté dřevo - ví někdo z jakého je stromu?, 3.4.2012
Dobrý den, našli jsme v rekonstruovaném parku kusy jasně žlutého dřeva, zbytky po kácení nějakého stromu (spíše menšího vzrůstu, soudě dle průměru kmene). Dřevo i třísky kolem byly jasně - a nepřirozeně - žluté, něco jako barva síry nebo žlutý... celý příspěvek >
Prosba o určení ořechu / plodu, 24.7.2011
Dobry den, nasla jsem to ve skole - tu "sisku", jak to alespon vypada, ale je to pritom skorapka. Bylo to uz nakraple a kdyz jsem to rozlouskla, vypadl prave ten ovalny orisek ci plod nebo co to je. Vice jich prave nemam... Ten orech jsem... celý příspěvek >
Prosba o určení ořechu / plodu, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevěděl by někdo, o jaký ořech či plod se jedná? Vypadá jako muškátový ořech, ale skořápka je jiná, vypadá jako šiška, ale pouze reliéfem a kresbou (je celistvá). Ořech je dlouhý 5 cm. Oboje viz obrázek. Předem děkuji za tipy...
Nejchutnější rajčata, 23.7.2011
No to je tedy paráda! Gratuluji... jaká že je to odrůda? Že má takové dlouhé hrozny...
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011
Díky moc za foto, ty mé listy kropenaté nejsou, tak to sviluška snad nebude a snad ani žádný jiný neřád, doufám že to je jen přirozený "shoz" přebytečných listů.
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011
Já okurky také pěstuji vertikálně. Ale u mně to odrůdou asi nebude, protože mám 3 různé odrůdy a dělají to všechny. Asi je pravda to co psali kolegové výše, že okurka tolik plodů "neutáhne" a tak holt některé "obětuje". I když se... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 23.7.2011
Mivali jsme i male odrudy rajcat (zlute hrustickove atd.), ktere nebyly spatne a mely vysoke vynosy, ale nakonec jsme se ustalili na Tornadu a Startu, ktere jsou chutove vynikajici (mame je na velmi slunnem stanovisti a nechavame dozrat az uplne do... celý příspěvek >
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011
Dobry den, nene, na te fotce to sice tak vypada, ale ve skutecnosti to jsou ty vystupky na okurce (nakladacce). Ovsem kdyz uz jsme u toho - zeptam se spise na listy - nektere listy zloutnou a usychaji. Neni to ono zloutnuti od svilusek, jak jsem tu... celý příspěvek >
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu - letos pěstujeme poprvé okurky a rostou velmi dobře, už měly a mají i několik pěkně narostlých plodů, kvetou "jako divé", ale mnohé malé okurčičky hnědnou a vzápětí zasychají (zčernají). Viz foto, zaschlé okurčičky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika