proti krtkům



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4470) - 96.86 (?) 
9.10.2014 10:53

Kolem loňské zimy krtci dali celkem pokoj. Letos ale zase řádí. Zkusil jsem tekutý Bros, uvidím. Zatím nové krtince nejsou. Smrad to je ale fest!!! Koukal jsem, že mají i dýmoovnice, granule, trubkové pasti...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.38 (?), 9.10.2014 11:04

Já už krtinec neviděl, ani nepamatuju..skoro nevím jak taková monumentální stavba vypadá... njn-exotika.Poté co jsem většinu vysídlil, zbylí o sebe dávají vědět sporadicky, když migrují okolo pozemku za partnerem, to se nechtěně chytí do pastičky.Uzemí pokládají nikoli za cílové, ale tranzitní území.Repatriaci nechystám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.144 (?), 9.10.2014 11:13

Trubkovou past nedoporucuji, alespon mne do ni krtek nikdy nevlezl. Jedine klestova past a i tu se snazi podlezt (takze se nechyti zdaleka vzdy). Dymovnice jsou zabavne (i ponekud nakladne), ale jakmile vycichl dym, krtci se vratili zpet. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.189 (?), 27.8.2018 20:26

udělal jsem vše podle návodu. směs nelze zapálit. nevím jestli proběhla reakce. Prosím jak mám postupovat dále? Premysl.srp@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.245 (?), 14.12.2020 11:52

Dobrý den, kdysi jsem měl přístup k tabletkám gastoxinu. Funkovat výborně. Nyní přístup nemám a tak vítám Váš návod jak si ho připravit doma. Mám ale problém koupit fosforečnan vápenatý. Můžete mi prosim poradit konkrétní místo. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.40 (?), 17.12.2020 21:49

taky me to zajima jak znicit krtka a hrabose ale zatm je to o nicem pouzivam nehasene vapno do nor taky kusovy karbit a petardy ktere zasuny do nory zapalim petardu priklopim pripravenym poklopem a prislapnu nohou  tlakova vlna  je dost silna a po priklopeni se se rosprosti do nor do 14 dni az chemikalie vyprcha se havet vrati je to nekonecny boj s hlodavci jedina  a ucelna je kocka domaci nebo toulava ta zredukuje hlodavce na minium ale krtry nezere jen zakousne   vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 80.187 (?), 18.12.2020 9:30

Krtek se nemusí vždy zničit, ale někdy stačí ho mírně odpudit nebo usměrnit. Říká se, že krtci (stejně jako krtonožky) nesnášejí pach skočce (ricinus). Tuto dekorativní a bohužel i jedovatou rostlinu není hned nutno pěstovat. Na trhu jsou k dostání výlisky ze semen skočce, které krtky, krtonožky a některé hlodavce mají odpuzovat. Účinnost přípravku nemám ověřenu, protože skočec v menší míře pěstuji. V okolí 10m od rostlin jsem nikdy neviděl krtinec ani krtonožku. Sám bych rád věděl zda to platí vždy.

Mimmo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.28 (?), 18.1.2023 19:39

Krtek je nanejvýš užitečné zvíře, které hubí hmyz. Velmi často je zaměňuje za hryzce vodního, který skutečně škodí - likviduje kořenovou zeleninu, ale i brambory a celer. Jeho hromádky jsou velmi podobné krtinám a naopak. Takže, před aplikací jedů pořádně zjistěte, co se na vaší zahradě vlastně vyskytuje. Pravda je, že hryzce se těžko zbavuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.40 (?), 19.1.2023 17:58

A krtka taky...   vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika