Sbírka škůdců a chorob



Lenka 22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (122) - 90.207 (?)
17.6.2016 13:12

Tak mám pocit, jako kdyby někdo fotil v naší zahradě. Na růžích je to ještě výživnější. Za 9 let jsem neměla tolik škůdcú a chorob jako letos. A to poctivě stříkám proti přezimujícím škůdcům a kadeřavisti hned na kraji jara. Když jsem udělala kombinovaný postřik Mospilan a Karathane na růžích, švestkách a renglodách až jsem žasla, jakou škálu škůdců jsem zabila. Na listech jsem měla hřbitov všech možných škůdců.A to se o zahradu pravidelně starám, pouze jsem musela na trýden odjet a nestihla jsem začátek problémů v zahradě.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
Lenka 22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (122) - 90.207 (?), 17.6.2016 13:12

Tak mám pocit, jako kdyby někdo fotil v naší zahradě. Na růžích je to ještě výživnější. Za 9 let jsem neměla tolik škůdcú a chorob jako letos. A to poctivě stříkám proti přezimujícím škůdcům a kadeřavisti hned na kraji jara. Když jsem udělala kombinovaný postřik Mospilan a Karathane na růžích, švestkách a renglodách až jsem žasla, jakou škálu škůdců jsem zabila. Na listech jsem měla hřbitov všech možných škůdců.A to se o zahradu pravidelně starám, pouze jsem musela na trýden odjet a nestihla jsem začátek problémů v zahradě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika