Po roce opět řádí ve skalce



host - 4.182 (?) 
24.3.2012 13:47, zobrazeno: 3451x

Dobrý den, poradí mi prosím někdo jak se zbavit kuny? Vloni mi zlikvitovala celou hortenzii, takže mi vůbec nekvetla a o statních skalničkách aj. nemluvě. Je to potvora mazaná. Donesla jsem si od kadeřnice lidské vlasy na vypuzení ale letos přišla znovu a mám obavy, že to bude zase pohrona pro moje kytky.Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 24.3.2012 20:51

Dobrý večer. Na téma kuna toho bylo napsáno mnoho. Jsou tyto možnosti. Kunu regulérně odchytit a potom ji odvézt někam hodně daleko. Další možnost je kunu nechat regulérně hajnám ulovit. Tím problém nekončí - vlastně začíná. Do uvolněného teritoria se rychle nastěhuje další mladá kuna. Musíte si položit otázku proč se u vás kunám tak dobře daří. Až na tuto otázku/otázky/ najdete logickou odpověď je třeba vytvářet podmínky, které budou kuny otravovat, obtěžovat,vytušovat atd. Počítejte s tím že kuny jsou chlupastice smrduté, drzé a jsou opravdovým neštěstím pro majitele nemovitosti ve které se usadí!!! Boj pro ti tomuto vetřelci je velice obtížný!!!  Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.198 (?), 31.8.2012 17:49

Dobrý den. Ráda bych Vám pomohla zbavit se kun a jejich nepříjemných odkazů.Od doby, kdy můj rodný dům zůstal prázdný, s nimi několik let bojujeme.I zaručeně osvědčené recepty se ukázaly, že až tak zaručené nejsou.Až letos kdosi poradil v rozhlase, na velice zajímavé stanici Praha 2, nakoupit obyčejný podpalovač PEPO, ale nepodpalovat. Jen rozdrobit a rostrousit všude tak, kde se kuny vyskytují. Od července máme pokoj a to nám půda ještě pěkně voní. Zato chalupáři sousedi museli na půdě vytrhat a dělat zcela novou podlahu - důvod kuny. Tak ať se boj podaří i Vám. Pozdravuje Věra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 228.59 (?), 18.8.2012 18:10

U nás se taky zabydlela a už je tu třetí rok a taky se jí nemůžeme zbavit a to sme toho už zkoušeli, máme na dvoře ovčáka a ani ten jí v jejích procházkách nevadí.Problem je o to větší, že jakmile má i mladé, tak je to peklo.zabydlely se v mezeře mezi stropem místnosti a půůdy a pravidelně ráno v pět nás budí dupáním a hrozným pískotem.takže o budíček postaráno.dostala jsem radu s trusem velké šelmy, třena lva, ale zatím sem to nezkoušela.přece jenom říct si o trus v zoo...:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 183.190 (?), 10.10.2012 6:38

trus nepomůže

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti10:58
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika