Kočka ničí mou práci



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 147.107 (?)
29.12.2011 10:28

Kolega má recht, určitě máte možnost jak z vaší strany díru zahradit. Pokud setrváte ve stavu, že je to věc souseda, budete sice mít pravdu ale ve smyslu hesla "protože byl hrd, dostal prd", znečištěné záhony.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14   
   
host - 20.134 (?), 4.9.2011 10:38

Plně vás chápu vždy jsem měla kočky, takže jsem se považovala za milovnici koček, ale poslední 2 roky je to jinak:-D. Mám miny záhonek asi 2x4m a nejsem schopná ho uhlídat proti 3 kočkám od sousedu. Bohužel také nemájí tolik prostoru ale prostě chodí k nám. Mám psa ten jim nic neudělá ani je neprožene. Ruzné rady jako že zasadit měsíček to nefunguje dokonce se me vy... přimo kde je zasazenej :-D pepř a podobné rady taky žádnej učinek pak jsem koupila něco přes internet nějakej gel no to možná trochu funguje ale to množství co bych musela mít doma se mě nevyplatí.. Takže asi tak moc šance není mám i zamkovou dlažbu někdo někde psal že kočka to neudělá na beton mám chut mu to vyfotit že máme po... i dvur a že do kamínku nechodí to není pravda v loni jsem musela zlikvidovat a vyvést kamínky pryč protože to bylo samé ho.. a dala jsem tam dřevěné ozdobné desky.Tak a ted si vyberte jestli si myslíte že zvítězíte proti kočkám:-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.50 (?), 4.10.2014 21:09

tady ta porada o T-X kočce, terminátorky záhonů mě pobavila, nově jsem si pořídil skleník a pak koukal jak často tam kočka vegetí a hrabe při větrátní, jenže jak skleník bujel, tak se stalo, že jsem si jí nevšimnul a párkrát jí tam zavřel i přes noc. Takže si musela i počkat do večerní zálivky následující den. Od tý doby co si kóča dala párkrát SPA a saunu sem jí tam neviděl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 253.29 (?), 28.12.2011 21:45

Jo pustit na ně psa, co když pes je blbec jako náš naháč a z kočkou si hraje a když to na psa příjde použije její hlavu a kočka stále chodík kakat na naší zahradu.Nic na tu potvoru nefunguje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.54 (?), 28.12.2011 23:54

Mně zas se.. na zahradu cizí pes, mají díru v plotě, nemají se k opravě a měla jsem během týdne na trávníku 3 ho... a švagrová 6 kousků. Kočka to aspoň udělá do záhonků a navíc chytá myši, ten pes akorát se..!!  Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 13.63 (?), 29.12.2011 10:05

Já bych tu díru aspoň zahradil, když mi ten cizí pes vadí, páč vám tam bude kálet asi pořád. VŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 147.107 (?), 29.12.2011 10:28

Kolega má recht, určitě máte možnost jak z vaší strany díru zahradit. Pokud setrváte ve stavu, že je to věc souseda, budete sice mít pravdu ale ve smyslu hesla "protože byl hrd, dostal prd", znečištěné záhony.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 29.12.2011 10:57

Dobrý den, proč tu díru nezahradíte? Souseda nezměníte a Vás to bude pořád štvát. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.54 (?), 30.12.2011 19:57

On to není přímo můj soused, ale zahrádku má prakticky uprostřed zahr.osady.  Těch děr tam má v plotě víc, ale z venkovní strany plotu má další zahrádkář živý plot (pes proleze, člověk ne). Čtvrtá strana pozemku majitele psa ale oplocená není, tak to pejsan stejně oběhne... :-(((

Holt to obohatí kompost...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.34 (?), 29.12.2011 12:15

Několik koček našich sousedů na chalupě (pět až šest kousků, podle situace) se na víkendy a dovolenou stěhuje na náš dvůr a zahradu. Pokud tam nejsme, nejsou tam ani kočky. No, a v rámci těch návštěv kočky kadí - některé do hlíny, některé na trávu, některé zahrabávají, některé nikoliv. Mají nás rády a dávají to najevo, což je dost zavazující. Jen můj muž po nich někdy hází bačkory. Náš boj je tedy spíše defenzivní. Podle mých zkušeností lze kočky ze záhonů dostat jen mechanicky. Jakmile se uvolní místo, kam se vejde kočičí zadek, je na něm potřeba do hlíny zapíchnout větvičku (nebo více větviček), nejlépe takovou, která se ještě větví. Brzy na jaře a pozdě na podzim sice záhonky s květinami nevypadají moc úhledně, ale pokročilejší vegetace větvičky zakryje. Na větší plochy, které musejí nějakou dobu zůstat bez porostu, třeba na zeleninové záhony, než zelenina vzejde, dávám různé zbytky drátěnek a sítí. Hustotu a výšku větviček je potřeba vyladit tak, aby kočky co nejvíce obtěžovaly. Výhodou tohoto řešení je, že je zadarmo a docela vydrží. Nevýhodou je dočasně vzhled a trochu obtížnější pletí. Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 13.63 (?), 30.12.2011 10:35

Tak takovou zahradu s větvičkama, drátěnkama a sítěma si dokáži těžko vůbec představit. Nešlo by to třeba teď na Silvestra vyfotit, když není sníh, a dát to sem jako návod pro boj s domácíma mazlíkama? VŠ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika