Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Plně vás chápu vždy jsem měla kočky, takže jsem se považovala za milovnici koček, ale poslední 2 roky je to jinak:-D. Mám miny záhonek asi 2x4m a nejsem schopná ho uhlídat proti 3 kočkám od sousedu. Bohužel také nemájí tolik prostoru ale prostě chodí k nám. Mám psa ten jim nic neudělá ani je neprožene. Ruzné rady jako že zasadit měsíček to nefunguje dokonce se me vy... přimo kde je zasazenej :-D pepř a podobné rady taky žádnej učinek pak jsem koupila něco přes internet nějakej gel no to možná trochu funguje ale to množství co bych musela mít doma se mě nevyplatí.. Takže asi tak moc šance není mám i zamkovou dlažbu někdo někde psal že kočka to neudělá na beton mám chut mu to vyfotit že máme po... i dvur a že do kamínku nechodí to není pravda v loni jsem musela zlikvidovat a vyvést kamínky pryč protože to bylo samé ho.. a dala jsem tam dřevěné ozdobné desky.Tak a ted si vyberte jestli si myslíte že zvítězíte proti kočkám:-D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika