Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj obracím, se na vás s dotazem ohledně likvidace hryzce. Mám oplocenou parcelu kde pěstují od zaludu duby. Třetím rokem bojuji s Kopřiva mi vsemoznymi popinavymi plevely a když už konečně stromky mají kolem 1 metru začal mi teď na podzim dost efektivně likvidovat stromky hryzec nebo kolonie hryzcu. Už mám asi 40 stromků podezranych. Načetl jsem toho co jsem na netu našel ale nic extra jsem nezjistil. Je asi mnoho způsobu jak ho omezovat ale žádný efektivní způsob jak ho zlikvidovat. Našel jsem docela dobrou recenzi na super cat a tak jsem zakoupil. Zkusil jsem i jiné pasti ale zatím nicméně když se nabouram do jeho chodby vždy to končí že do toho natlaci hlínu. A ta mi tu past sklapne. Vím že nemá rád průvan tak jsem pečlivě zasunul past do choby a utesnil aby nebyla chodba jako narušena ale stejně bez úspěchu. Pasti sklaply ale v nich jen hlína. Už jsem bezradný nejraději bych to celé podmiňoval jaké z toho mám už nervy. Ale to bych vyřešil i ty stromy. Dostal jsem tip na sutox, kumatox ale nic nejde oficiálně bez povolení sehnat. To už snad není nic čím, se bránit??? Děkuji za případne nápady a tipy.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika