Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je bezesporu pravda,že zatím na body slimáci vedou.V době jejich výskytu jsme je sbírali po stovkách.Vyzkoušeli jsme kde co a co kde.Ovšem po krátké době jsem přišel na to,že sbírat je rukama v rukavicích je dost náročné pro naše záda.Gumové rukavice se po nějáké době obalí vším možným a je nutno je vyhodit.Vzpomněl jsem si na naše dětství, jak jsme chytali pstruhy a udělal jsem dlouhý bodec.Použil jsem trubičku průměr 8 mm/z plného materiálu by to po 2 hodinách dost ztěžklo/ a na konec jsem nalisoval šroubovací nástavec do kterého jsem zasunul ocelovou jehlici /je dlouhá asi 20 cm/od sekací soupravy a matkou dotáhl/pro případ výměny/. Konec jehlice jsem nabrousil do špičky.S tímto přípravkem chodím po zahradě a napichuji jednoho slimáka za druhým.Vejde se jich tam kolem 20.V nádobě máme připravený solný roztok.Přes okraj nádoby pak stáhnu slimáky do vody.Druhý den ráno pak jsou unášeni proudem  řeky do Černého moře.Navrhuji,že bychom si mohli na slimácích něco vydělat, když je začneme prodávat těm, kteří je nemají.Můžeme je prodávat lacino např.50 kusů za 20,-Kč.Když se budou zdráhat je koupit, tak jim sdělíme,že je k nim naházíme, však oni si je koupí!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika