Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, jeden z čtenářů zde doporučuje bayer bio slug & snail killer. Tento produkt jsem vyhledala na anglickém googlu a zjistila, že je také jedovatý pro zvířata. Takže nekupovat. Pisatel sice píše, že není pro zvířata jedovatý, ale četla jsem příbalový leták výrobku a jedovatý je!!! Jinak jsem zjišťovala cenu Ferramolu v Německu. Našla jsem ho za 500 Kč za 2 kg. Doporučuji nakoupit tam. Už jsem ho objednala. Tento výrobek domácím zvířatům nevadí a není pro ně jedovatý. Škoda jen, že je u nás všechno tak předražené. Je smutné, že do zahrady jsem zatím vše nakoupila v cizině. Zakládám zahradu a rozdíl v ceně mezi trvalkou v ČR a např. Holandsku, kde objednávám, je o několik set procent odlišný. Např. pivoňka, kterou jsem si našla a chci ji na zahradu je u nás pouze v 5 zahradnictví a stojí cca. 450 Kč. V Holandsku 120 Kč. Je mi z toho špatně. A pak proč nemáme tak bujné a plné zahrady. No to je jasné, protože na to skoro nikdo nemá. A to opomenu, že plat např. kuchaře v Holandsku je 2000 Euro čistého a nemusí na to pracovat 12 hodin, ale pouhých 8 hodin denně. Doporučuji všem nakupovat rostliny, stromy a keře na zahradu v zahraničí. Ušetříte desetitisíce!!! Jana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika