Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

předem se omlouvám, pokud zde téma nepatří.

Máme dva roky novou střechu, pultovou. Krytina je hydroizolační folie. Skladba střechy je folie, geotextilie, OSB deska pod OSB je 30 cm skelná vata, sádrokartonová konstrukce, parozábrana a sádrokarton.

Je tomu asi týden, co jsme poprvé v noci zaslechli jak nám po sádrokartonu v noci něco chodí. Nejdříve jsem si myslel, že je to něco na střeše, ale aktivita čile roste, nyní je i ve dne.

Jsme z toho zoufalí protože?

1. není mi jasné, jak a co se mohlo do střechy sotat, protože není kudy. Jediná možnost je trubka, kterou vedou kabely na třechu. Ta ale byla vyplněná pěnou.

2. Děsí mne, co může být uvnitř a jakou škodu to může napáchat

3. abych se dostal do konstrukce, znamená to otevřít střechu - tzn rozřezat folii a rozebrat OSB na celé střeše nebo v obytné části sundat celé SDK...

Prosím poradíte někdo co by to mohlo být za škůdce a jak nyní postupovat?

MOckrát děkuji za jakoukoliv radu.

Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika