Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Říkal jsem si proč je květ kalabasy tak nenápadný. Asi je to tím, že přitahuje hmyz hlavně vůní a svým nektarem. Taky se v letním žáru zavře a otvírá se až před západem slunce, když už stejně není moc vidět. Při pozdním nočním zalévání jsem se o tom přesvědčil. Přiletělo několik helikoptér, vysálo pár květů a už byly pryč. Ani jsem si nestačil zajít pro foťák. Ačkoliv vyfotit letící hmyz v úplné tmě není žádná sranda. Na úterní večer jsem si nachystal blesk a makro objektiv a zaostřil jsem manuál asi na vzdálenost 70 cm. No a než jsem zabil deset komárů, byli tady zase. Naplácal jsem na slepo několik snímků a jeden se kupodivu povedl. Je to opravdu veliké zvíře s rozpětím asi 12 cm. Vy určitě uhádnete, co to je.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika