Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Všichni dokola opakují, že aplikace přímo na kůru kůře nesvědčí, mohla by stromek zahubit apod. Zajímalo by mě, jestli k poškození kůry nebo zahubení stromku vlivem Chemstopu opravdu někomu konkrétnímu došlo. Výrobce přímou aplikaci doporučuje v návodu. Bylo by divné, kdyby to stromy poškozovalo. V čem to kůře nesvědčí? Já totiž Chemstop nanáším přímo a stromky nijak nestrádají ani nechřadnou. Tloustnou a plodí. Jen to prostě divně vypadá. Mám ho na mladých broskvoních a třešních (stáří cca 5-7let)s hladkou a tenkou kůrou. Na starých stromech s hrbolatou kůrou by pod páskou škvírami mravenci podlezli. Nemám nic proti aplikaci pomocí oddělovací pásky. Každý ať dělá jak uzná za vhodné, ale zatím jsem nepřišel na skutečně reálné poškození.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika